Burçlar Arası İlişkiler Nasıl Yorumlanır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öteki uzay cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir uzay bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların yaşamlarına taraf veren bir çatlakç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanların nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar çoklukla Burç Yorumları adı altında mimarilır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum yerleri gibi şahsi bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında sahih adımları atmaları karınin tavsiyelerde bulunur ve gaye gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temsil eden ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak ülke tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları temsil eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl süresince hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına taraf veren bir disiplindir. Bugün da insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine mehabetli dikkat göstermektedirler. Bununla omuz omuza astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı konusunda mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoklukla doğum haritası yorumlamak, nefis analizi yapıp etmek, aşk ve takanak astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, sıhhat astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşamındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne derece muvaffakiyetlı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en yapı taşı görevlerinden biridir. Kişinin doğum geçmişine, saatine ve yerine gereğince hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin pekâlâ bir ati tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine elan aşkın marifet sahibi geçmek istiyorsanız, birbunca terimle alınlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin karınin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi karınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum geçmişine gereğince belirlenir ve birbunca kişiye gereğince nefis ve gelecekteki olaylar üzerine marifet verebilir.

  2. Arslan Burcu: Ekseriya 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlar karınin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Veladet haritasında Ay’ın olduğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin birey yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı gibi yaşfakat şekline en fiyat.

Burç yorumlaması üzerine çok aşkın marifet sahibi geçmek karınin, astroloji terminolojisine aşina geçmek önemlidir.

ıstılah Mealı
Veladet haritası Bir kişinin doğum simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini rapor ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine marifet verir.
Natal harita Veladet anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşamındaki olaylar ve nefis özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde aksiyon ederken bir diğer gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşamındaki etkilere en edebilir.
Retrolar Bir gezegenin tarafünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğişimlere en edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak biraz çaba gerektirse bile, sahih bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, ati tahmini ve elan sert çok iş üzerine marifet tevdi konusunda nispeten bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://pastamodelleri.name.tr/ https://markapatent.name.tr/ https://modifiyearaba.name.tr/ https://oyunsektoru.name.tr/ https://erkekgiyim.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
takipçi satın alma