Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, meyan ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünü dereceyle bitirmiştir. Hassaten Bilkent Üniversitesi İşletme Selen Yönetimi bölümünde bile terbiye almıştır. Amerikan beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile zeban eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘na yeni bir kafaarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve içtimai mesuliyet projeleri alanlarında biraşırı muvaffakiyetya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘dan bir ötekisi bile IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak işlev fail ilk Türktür. Dış ilişkiler Duraksızörlüğü’nün yanında ayrıca eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabilinden önemli pozisyonlarda işlev yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Muvaffakiyetları içre, Bilinçli Körpeler içtimai mesuliyet projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, dinçlerin terbiye ve irfan düzındaki ihtiyaçlarını karşılamaya müteveccih çalışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde mimarilandırdığı Bilinçli Körpeler hareketi ile Üniversite dinçlerinden, ortaokul öğrencilerine denli millet bu mimarilanmanın içre bulunarak, faydalı emeklerde bulunmuşlardır. Kendisi ayrıca, Birleşmiş Milel kabilinden önemli Uluslararası Kurumlarla da çalışmalar yapmış ve bu alandaki çalışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş kocaıdır ve iş dirlikında da muvaffakiyetlı bir kariyere sahiptir. Hassaten farklı gösteriş ve tesislarda reislik pozisyonlarında da etkili olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda içtimai mesuliyet ve pediatri düzındaki çalışmalarını çaba kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, içtimai mesuliyet projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş dirlikındaki muvaffakiyetları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanılamanmış biridir. Kendisinin çalışmaları, dinçlerin terbiye ve irfan düzındaki ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Ve bu çalışmaların sürdürülmesi dinçlerde örnek örgütleme ederek vürutimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://pastamodelleri.name.tr/ https://markapatent.name.tr/ https://modifiyearaba.name.tr/ https://oyunsektoru.name.tr/ https://erkekgiyim.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
takipçi satın alma